oferta /

Tapety

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tapet, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych.

Tapety do sypialni, do salonu i do pokoju dziecięcego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór tapet, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Prowadzimy sprzedaż tapet takich producentów jak: Marburg, York, Rash Textile, Sirpi, Wallswork, Hohenberger, Murella i wielu innych.

W NASZEJ OFERCIE

Rasch

Marka Rasch zawsze była synonimem wysokiej jakości, wyrafinowanego wzornictwa i nieustannego dążenia do nowych technologii i rozwoju w sztuce tapet. Stanie w miejscu oznacza cofanie się, bo trendy rodzą się we wszystkich krajach i kilka razy w roku. Dostrzeganie ich, ale jednocześnie ustalanie własnych, to stuletnia praktyka tego rodzinnego biznesu. Miłośnicy przyrody, miłośnicy muzyki klasycznej, modni hipsterzy, znane postacie kultury i ci, którzy chcą, aby rzeczy były piękne w prosty sposób od razu znajdą odpowiednią dla siebie tapetę.

York

Od ponad wieku firma York Wallcoverings produkuje tapety w tej samej fabryce w historycznej i malowniczej dolinie Susquehanna w Pensylwanii. Dziś York jest najstarszym i największym producentem oklein ściennych w Stanach Zjednoczonych, produkującym tapety mieszkaniowe, okleiny ścienne i naklejki ścienne, które można znaleźć w 85 krajach na całym świecie.

Marburg

Fabryka tapet w Marburgu od ponad 170 lat produkuje tapety i okładziny ścienne – wyłącznie „Made in Germany”. To, co zaczęło się w 1845 roku od założenia specjalistycznego sklepu do projektowania wnętrz, jest dziś – 168 lat i 5 pokoleń później – jednym z wiodących producentów tapet na świecie.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu po najlepsze produkty i fachowe doradztwo techniczne.