oferta /

Tynki dekoracyjne

Bogata oferta tynków dekoracyjnych, w ofercie m.in. efekt betonu, efekt rdzy i wiele innych.

Ekskluzywne
Dekoracje
Wnętrz

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą włoskich farb oraz tynków dekoracyjnych, w ofercie m.in. efekt betonu, efekt rdzy i wiele innych. Dla naszej działalności najważniejszy jest klient, profesjonalizm, ale także produkty wysokiej jakości wcześniej używane i sprawdzone przez Nas poza granicami naszego kraju. Dlatego też wiedza na ich temat jest sprawdzona, a produkty są doceniane nie tylko przez nas lecz także w krajach Europejskich, między innymi takich jak Włochy, Hiszpania, Niemcy oraz Holandia.

W naszej ofercie

Oikos

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem na teren Dolnego Śląska, cenionej przez wykonawców oraz architektów marki Oikos. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę farb wewnętrznych, zewnętrznych oraz dekoracji włoskiego producenta. Większość produktów dostępna jest w pełnej gamie kolorystycznej „od ręki”. Serdecznie zapraszamy

FOX DEKORATOR

Firma FOX jest polskim producentem ekskluzywnych systemów dekoracji ściennych oraz farb. Istnieje od 1996 r.i od tego czasu jest w czołówce producentów systemów dekoracji ściennych. W 2013r.FOX dołączył do GRUPY ATLAS.

VALPAINT

Firma VALPAINT to wiodący na rynku włoskim producent farb i tynków dekoracyjnych, oraz powłok użytkowych stosowanych w architekturze wnętrz.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu po najlepsze produkty i fachowe doradztwo techniczne.