oferta /

Farby

Dostarczamy zaawansowane technicznie farby, grunty i podkłady oraz produkty do ochrony i dekoracji drewna

Farby wewnętrzne, zewnętrzne i dekoracyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę farb wewnętrznych, zewnętrznych oraz dekoracji włoskiego producenta. Większość produktów dostępna jest w pełnej gamie kolorystycznej „od ręki”. Serdecznie zapraszamy

W naszej ofercie

Oikos

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem na teren Dolnego Śląska, cenionej przez wykonawców oraz architektów marki Oikos. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną ofertę farb wewnętrznych, zewnętrznych oraz dekoracji włoskiego producenta. Większość produktów dostępna jest w pełnej gamie kolorystycznej „od ręki”. Serdecznie zapraszamy

Teknos

Teknos jest jednym z wiodących dostawców farb przemysłowych w Europie, a także posiada silną pozycję na rynku farb dekoracyjnych. Teknos powstał w Finlandii w 1948 r. jako firma rodzinna, produkuje farby do użytku przemysłowego, profesjonalnego i powszechnego. Farby dekoracyjne produkowane są w fabrykach w Rajamäki i Helsinkach. Teknos jest pionierem w zaawansowanych i przyjaznych środowisku produktach, spośród których wiele to kamienie milowe w historii firmy.

Sikkens

Sikkens to międzynarodowa marka koncernu Akzo Nobel z historią sięgającą 1792 roku. Produkty firmy Sikkens stosowane są na całym świecie, od Kanady i Stanów Zjednoczonych poprzez Europę do Australii i Nowej Zelandii. Wypełniają powierzchnie domów, szkół, obiektów służby zdrowia, hoteli, biur, magazynów czy obiektów przemysłowych.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu po najlepsze produkty i fachowe doradztwo techniczne.