oferta /

Okleiny ścienne

Oferujemy okleiny ścienne, łączące w sobie emocje, design oraz doskonałe walory użytkowe.

Panele dekoracyjne, okleiny ścienne

Oferujemy okleiny ścienne, łączące w sobie emocje, design oraz doskonałe walory użytkowe. Szeroki wachlarz produktów, kształtów i kolorów zaspokoi najbardziej wyszukane gusta, a ich właściwości akustyczne pozwolą cieszyć się komfortem dźwięku w każdym miejscu.

W naszej ofercie

Panele dekoracyjne 3D FreeDom

Wszystkie produkty marki FreeDom – panele dekoracyjne i panele 3d są ręcznie rzeźbione. W przeciwieństwie do konkurencji w produkcji tych systemów nie uczestniczą żadne maszyny, dzięki czemu charakteryzują się niepowtarzalnością. Twórcy paneli zostawiają swój ślad na każdym centymetrze płaskorzeźby.

Miękkie ściany FLUFFO

Fluffo sprawia, że zwykła ściana staje się bliższa i cieplejsza. Panel w dotyku przypomina aksamit. Jest miękki. Możesz zagłębić w nim swoją dłoń. Nie powstrzymasz się. Będziesz ich ciągle dotykał. Śmiało, przytul się!

Okleiny ścienne VESCOM

Winylowe okrycia ścienne Vescom są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wytrzymałe i higieniczne pokrycie ścian. Mogą być stosowane w pomieszczeniach, które muszą spełniać najbardziej surowe wymogi czystości.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu po najlepsze produkty i fachowe doradztwo techniczne.