oferta /

Listwy dekoracyjne

Gdy liczy się dla ciebie przede wszystkim elegancki wygląd wnętrz twojego domu, warto też zwracać uwagę na listwy dekoracyjne.

Listwy przypodłogowe i realistyczne gzymsy

Gdy liczy się dla ciebie przede wszystkim elegancki wygląd wnętrz twojego domu, w takim przypadku warto też zwracać uwagę na drobiazgi. To również one są niezwykle ważne, gdy chodzi o ogólny efekt. W naszym Salonie znajdziecie Państwo szeroki wybór wzorów takich producentów jak ORAC DECOR, NMC, MARDOM, DZIURSKIP. Zapraszamy do odwiedzenia nas, oferujemy fachowe doradztwo oraz bezpłatny przedmiar i wycenę

W naszej ofercie

Mardom Decor

Mardom Decor to jedna z wiodących marek produkujących listwy dekoracyjne i sztukaterię. Produkty wykonane są z najwyższej jakości wodoodpornych materiałów, co gwarantuje perfekcyjny wygląd listew przez wiele lat. W asortymencie znajdują się setki wzorów, kreowanych we współpracy ze znanymi projektantami przemysłowymi. Tworzymy produkty dedykowane do wszystkich stylów wnętrzarskich – od minimalizmu i prostych form, do bogatych, klasycznych zdobień. Produkty Mardom Decor cieszą się uznaniem klientów – właśnie dlatego, zostały nagrodzone w wielu prestiżowych konkursach branżowych.

Orac Decor

Stosując produkty Orac® można każde pomieszczenie uczynić unikalnym, całkowicie zgodnym z Twoją osobowością i stylem, bez żadnych ograniczeń twórczych . Poczynając od listew przypodłogowych i profili oświetleniowych po profile wielofunkcyjne i realistyczne gzymsy wszystkie spełniają współczesne normy jakości dotyczące zarówno funkcjonalności jak i dekoracji.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie.

Zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu po najlepsze produkty i fachowe doradztwo techniczne.